KoçSistem Apple Hizmetleri

Siz değerli iş ortaklarımızı Apple ve KoçSistem işbirliği ile sunduğumuz fırsatlardan hemen şimdi, gerçek teknolojiyi yaşayarak faydalanmaya davet ediyoruz.

Apple işletim sistemi konusunda uzman ekibimiz ile cihazlarınızın kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinin yanında Apple dijital dönüşümünüzü kapsayan tüm süreçlerde size yardımcı oluyoruz. 

ÇÖZÜM ve HİZMETLER
 • Mobil Cihaz Yönetim Hizmetleri

  Envanterinizde bulunan bütün akıllı cihazların tek noktadan desteği ve yönetimini sağlayarak, mobil cihazlarınızın kontrolünü elinize almanızı sağlıyoruz.

 • Danışmanlık

  Alanında uzman kadromuz ile tüm teknolojik çözüm ve metodolojilerinizi mercek altına alarak işletmeniz için en uygun çözümleri, en hızlı şekilde hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

 • Kurulum

  Cihazlarınız için hem fiziksel kurulumlarını, hem de Device Enrollment Programı (DEP) ve Volume Purchase Programları (VPP) ile uzaktan kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

 • Bakım

  81 ilde bulunan uzman teknik ekibimiz ile sahip olduğunuz cihazlara en uygun bakım hizmetini sunarak, hizmetinizin kesintisiz sürmesini destekliyoruz.

 • Onarım

  Apple yetkili onarım merkezimiz ile Apple cihazlarınız için tüm onarım hizmetlerini sağlıyoruz.

 • Employee Choice

  Çalışanlarınıza şirket içi kullandıkları cihazları seçme özgürlüğü tanıyın!

image

Mobil Partneriniz

Kendi özel ürün ve hizmetlerimiz ile şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında onların yol arkadaşıyız. İnsan kaynakları çözümlerinden iletişim odaklı kurumsal sosyal ağ çözümlerine, mobilite uygulamalarından sektörlere özel dikey çözümlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Mükemmel bir müşteri deneyimi sunmak için ürün ve hizmetlerimizi Apple çözümleriyle çeşitlendirip dönüşüm yolculuklarını destekliyoruz. Apple ürün ve hizmetlerini sektörel bakış açımızla değerlendirip öncelikli sektörlerimizde konumlandırıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
image

Experience Center

Apple Kurumsal Deneyim Merkezimiz, siz neredeyseniz orada size deneyim sunuyor. Apple’ın en son ürünlerini bulabileceğiniz deneyim paketimizin size sunduğu çözümlerden yararlanmak için hemen demo rezervasyonu yapın.

DEMO REZERVASYONU DETAYLI BİLGİ

Apple Practice

Apple uygulamalarımız ile siz müşterilerimize uzmanlık ve deneyimimize yakından tanık olma fırsatı sunuyoruz.

Yetkin Apple danışmanlarımız ile uçtan uca dijital dönüşümünüze destek oluyoruz

Image

Apple konusunda yetkin ekibimiz ile birlikte projelerinizi uçtan uca gerçekleştiriyoruz. Danışmanlıktan bakıma, yazılımdan donanıma sağladığımız geniş hizmet yelpazesi ise, bu yolculukta sizlere destek oluyoruz.

DETAYLI BİLGİ

Kampanyalar

iPhone SE

iPhone SE en güçlü çipi en popüler iPhone boyutunda ve en uygun fiyatla sunuyor.

DETAYLI BİLGİ

Nasıl yardımcı olabiliriz?