background

Deneyim Merkezi

Kurumsal Deneyim Merkezi Nedir?

Apple Kurumsal Deneyim Merkezimiz, siz neredeyseniz orada size deneyim sunuyor. Apple’ın en son ürünlerini bulabileceğiniz deneyim paketimizin aşağıda size sunduğu çözümlerden yararlanmak için hemen demo rezervasyonu yapın.

Aygıt Kayıt Programı (DEP)

  • Aygıt Kayıt Programı (DEP) sayesinde, kurumsal uygulamalarınızı kişiye tanımlı profilleri ile tüm iOS cihazlarınıza kutularını açmadan kaydedin.
  • Kurumsal uygulamalarınıza güvenle ulaşın.
  • Kurumsal uygulamalarınızı uzaktan kolayca dağıtıp, yöneterek yaygın kullanımını sağlayın.
  • Apple Toplu Satınalma Programı (VPP) ile her türlü iş gereksiniminiz için birinci sınıf uygulamaları toplu olarak satın alıp & dağıtın.
  • Cihaz envanterinizi tek merkezden etkin olarak yönetin.
  • Tüm iOS cihazlarınızın optimizasyonunu ve şirket prosedürlerinize uygun çalışmasını sağlayın.

KoçSistem Çözümleri

Businessline Workplace

Haber kaynaklarına, görev yönetimi ve etkinliklere, mesajlaşma ve dosya paylaşımına tek bir noktadan ve her yerden erişebileceğiniz dijital iş birliği platformudur.

Businessline Meetnow

Bir etkinliğin planlanmasından, bitişine kadar bulunan tüm evrelerine akıllı telefon ve web teknolojisiyle destek sağlayan; etkinlik ile ilgili mekan, salon, kişi, program, soru yönetimi ve takibini yapabilen interaktif etkinlik platformudur.

Businessline WorkForce

Kurumların saha gücünü mobil teknolojileri yardımıyla daha etkin yöntemlerle yönetimi yanında dijital dönüşümünü sağlayan bulut platformudur.

background

Nasıl yardımcı olabiliriz?