background

Mobil Partner

Mobil Partneriniz Ne Sunar?

Kendi özel ürün ve hizmetlerimiz ile şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında onların yol arkadaşıyız. İnsan kaynakları çözümlerinden iletişim odaklı kurumsal sosyal ağ çözümlerine, mobilite uygulamalarından sektörlere özel dikey çözümlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Mükemmel bir müşteri deneyimi sunmak için ürün ve hizmetlerimizi Apple çözümleriyle çeşitlendirip dönüşüm yolculuklarını destekliyoruz. Apple ürün ve hizmetlerini sektörel bakış açımızla değerlendirip öncelikli sektörlerimizde konumlandırıyoruz.

Sektörler

Sigorta

Kurumsal Mobilite

Perakende

Omni channel çözümler

Banka

Müşteri Deneyim Yolculuğu

Otomotiv

Bağlantılı Araç

Üretim

Dijital İkiz

KoçSistem Çözümleri

Businessline Workplace

Teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı çözümüdür. 

Detaylar

Businessline Meetnow

Daha etkin, interaktif ve verimli kurumsal etkinlikler ile katılımcılara farklı bir etkinlik deneyimi yaşatmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Detaylar

Üretici Bazlı Çözümler

AirWatch

Her bir uç noktayı ve kullanıcıyı tek bir noktadan yönetmeyi destekleyen bir yönetim aracıdır.

Detaylar

Zunos

Zunos bir eğitim ve etkinlik platformudur. Zunos ile kullanıcılar bilgiye tek bir noktadan kolaylıkla ulaşmakta ve kurumsal gelişimlerini desteklemektedir.

Detaylar

MicroStragety

Kurumların tek bir platform üzerinden; verilerini analiz etmesi ve raporlamasını sağlayan bir iş zekası çözümüdür.

Detaylar
background

Nasıl yardımcı olabiliriz?